Kompleksinė logistika

Kompleksinė logistika arba dar vadinama 3PL – tai paslauga, apimanti produktų tiekimo, paskirstymo bei pristatymo funkcijas, naudojantis išorinės logistikos įmonės paslaugomis. Šiandieniniam verslui nebereikia investuoti į sandėlių paiešką, įrangą, apsaugą bei transporto priemones  – „Prima Line“  gali užtikrinti sklandų bet kurio verslo logistikos įgyvendinimą.

Kompleksinės logistikos paslaugas sudaro:

  • Efektyvų krovinių tiekimo į sandėlius valdymą ir užsakymų kontrolę;
  • Prekių priėmimą ir apskaitą;
  • Sandėliavimą ir likučių kontrolę;
  • Prekių atrinkimą ir pakavimą;
  • Ankstyvą ryto krovinių ir siuntų pristatymą;
  • Patikimą grąžinamų prekių surinkimą.

Efektyvus „Prima Line“ komandos gebėjimas patikimai valdyti partnerio tiekimo grandinę leidžia taupyti sąnaudas ir sutelkti daugiau finansinių bei žmogiškųjų išteklių savo pagrindinei veiklai plėtoti.

Kiekvienas verslas – individualus, todėl daug laiko skiriame kliento pažinimui, poreikių išsiaiškinimui, darbo specifikai – prekių tiekimo ir skirstymo niuansams, o tada teikiame pasiūlymus, kaip optimizuoti logistinius sprendimus. Nešame didžiulę atsakomybę, nes punktualumas, greitis bei kurjerio šypsena gali stipriai prisidėti prie Jūsų įmonės įvaizdžio ir net verslo sėkmės.

Pagrindiniuose „Prima Line“ logistikos taškuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje bei Utenoje atliekamos prekių paskirstymo ar sandėliavimo paslaugos. Gautus užsakymus suruošiame tą pačią dieną, o esant poreikiui – net ir per kelias valandas.