Krovinių paskirstymas

„Prima Line“  didelį dėmesį skiria terminalų logistikos efektyvinimui. Klientams, reikalaujantiems, kad kroviniai judėtų greičiau ir sklandžiau, teikiame krovinių paskirstymo ( Cross – dock ) paslaugą. Atvykstantys kroviniai yra išrūšiuojami, paskirstomi ir pakraunami į smulkesnes transporto priemones. Tokiu būdu užtikrinamas regioninis platinimas, kuomet krovinys paskirstomas ir išvežamas į mažesnes geografines zonas.

Naudodamiesi šia paslauga galėsite sėkmingai optimizuoti darbų sąnaudas, sumažinti sandėliavimo išlaidas bei paspartinti produktų patekimą į rinką. Tai viena pagrindinių priežasčių šiuolaikinio verslo modeliui, kuriam svarbūs kuo trumpesni pristatymo terminai.

Cross-docking paslauga apima:

– krovinių patikra ir apskaita;

– krovinių perkrovimą į kitas transporto priemones;

– sandėliavimą, kol organizuojamas krovinio paskirstymas;

– dokumentų sutvarkymą.

Nuolat optimizuojame procesus siekiant užtikrinti krovinių judėjimą: atnaujiname sandėlio inventorių, apmokome darbuotojus. Krovinių paskirstymą atliekame tą pačią dieną, o esant reikalui, galime sandėliuoti prekes.

Krovinių paskirstymas tampa labai svarbia logistine dalimi gabenant:

  • Produktus su trumpesniu galiojimo terminu;
  • Įprastus mažmeninės prekybos produktus, kurių paklausa yra didelė arba skiriasi priklausomai nuo sezoniškumo ar kitų veiksnių;
  • Naujus produktus, kurie pristatomi į rinką.

Garantuojame, kad atlikdami šią paslaugą užtikriname aukštą proceso spartą priimant, suskirstant bei pristatant prekes į reikalingus taškus.