Smulkių krovinių pristatymas

Visame pasaulyje augant elektroninei prekybai, greitas smulkių krovinių pristatymas tampa svarbiausiu verslininkų prioritetu ir tuo pačiu iššūkiu, todėl „Prima Line“ siūlo smulkių krovinių pristatymo paslaugą Lietuvoje „nuo durų iki durų“. Šią paslaugą teikiame ne tik partneriams, sandėliuojantiems prekes mūsų logistiniuose taškuose, bet ir atskiriems juridiniams ar fiziniams asmenims. Krovinius ar siuntas paimsime iš Jūsų sandėlio, biuro, parduotuvės ar namų ir pristatysime nurodytu adresu greitai bei saugiai.

  • Esame lankstūs ir galime pervežti įvairių gabaritų bei svorių krovinius;
  • Krovinius pristatome į bet kurį tašką Lietuvoje, bet kuriuo paros metu, taip pat vykdome skubius pristatymus tą pačią dieną;
  • Surenkame nurodytas pinigų sumas ir pervedame jas klientams. Ši paslauga suteikia galimybę drąsiai prekiauti su klientais, kurių mokumas sunkiai patikrinamas arba kuriems negalite pasiūlyti atidėto mokėjimo galimybės.
  • Jums nereikia sudaryti ilgalaikių sutarčių su didžiausiomis kurjerių tarnybomis, kad gautumėte lanksčias kainas.
  • Transportuojame įvairias siuntas: buitinę techniką, baldus, dėžes ir kitus smulkius bei negabaritinius krovinius.

Svarbiausias „Prima Line“ darbo principas – Jūsų laiko taupymas, todėl, perimsime daugelį logistinių klausimų: iš užsienio atkeliavusių krovinių paskirstymą, sandėliavimą, pakavimą, ženklinimą ir daugelį kitų paslaugų.

„Prima Line“ automobilių parką sudaro daugiau nei 200  autotransporto priemonių: lengvieji automobiliai, mikroautobusai, furgonai, vilkikai bei sunkvežimiai

Turite individualių pageidavimų, klausimų dėl smulkių krovinių pristatymo Lietuvoje? Susisiekite su mumis.

 

Pašto paslaugos teikimo tvarkos aprašas